chancier توافق سوریه آمریکا رسانه ها

chancier: توافق سوریه آمریکا رسانه ها شیمیایی رسانه های آمریکا بین الملل سوریه

گت بلاگز وب‌گردی حداقل سرعت 50 مگابیت ، جزئیات بسته‌های فیبرنوری

با ارائه سرویس فیبر نوری به منازل به وسیله مخابرات، از این بعد مشترکان می‌توانند با گزینش بسته مورد نظر خود که هر کدام دارای سرعت و حجم متفاوت هست، از اینتر

حداقل سرعت 50 مگابیت ، جزئیات بسته‌های فیبرنوری

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، تانوما (تار نوری مخابرات ایران) به معنی «فیبرنوری تا ساختمان/خانه» هست. این سرویس به تکنولوژی جدیدی اطلاق می شود که به جای استفاده از کابل مسی از فیبر نوری جهت انتقال اطلاعات تا ساختمان و یا محل مشتری بهره می برد و می توان سرویس های گوناگونی از جمله تلفن، اینترنت، سرویس های چندرسانه ای و دیگر سرویس های بر بستر دیتا را با سرعت و کیفیتی بسیار بالاتر از کابل مسی در اختیار مشترکان قرار داد.

عبارات مهم : رایگان
درخواست فیبر جهت مشترکان رایگان است و با ارائه سرویس فیبر، مشترکان می توانند از هر یک از بسته های موجود در پورتال مخابرات استفاده کنند. تمامی این بسته ها، برگردان رایگان از سیم مسی به فیبر دارند و مدت قرارداد آنها ۱۲ ماه هست. مشترکان می توانند در پورتال مخابرات و در بخش تانومای اینترنت، از شرح بسته ها آگاه شده است و آنها را سفارش دهند.

بسته های تانوما، اینترنت فوق پرسرعت

بنا بر اعلام، طرح الماس ۱، با سرعت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه و حجم ۱۰۰ گیگابایت، به قیمت ۱۱۰ هزار تومان عرضه می شود. این طرح همچنین یک هفته اینترنت رایگان دارد. نوع پرداخت طرح الماس ۱، روی قبض تلفن خواهد بود.

سرعت طرح الماس ۲، همانند الماس ۱، ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه است ولی این طرح، ۵۰۰ گیگابایت حجم دارد و قیمت آن ۴۸۰ هزار تومان هست. این طرح همچنین یک هفته اینترنت رایگان دارد و هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

طرح الماس ۳ نیز مانند دیگر طرح های الماس ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه سرعت دارد. با این تفاوت که الماس ۳ دارای ۱۰۰۰ گیگابایت (یک ترابایت) حجم است و ۹۲۰ هزار تومان قیمت دارد که مشترکان هزینه آن را به صورت پیش پرداخت می پردازند.

اما طرح زمرد ۱، با ۵۰ مگابیت بر ثانیه سرعت و ۲۰۰ گیگابایت حجم، ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد. هزینه این طرح به صورت پیش پرداخت از مشترکان دریافت می شود.

طرح زمرد ۲، تنها طرح فیبر نوری مخابرات با مدت قرارداد ۶ ماه هست. این طرح ۵۰ مگابیت بر ثانیه سرعت و ۵۰۰ گیگابایت حجم دارد و هزینه آن ۶۵۰ هزار تومان و به صورت پیش پرداخت هست.

طرح مروارید ۱، ۵۰ مگابیت بر ثانیه و ۵۰ گیگابایت حجم دارد. مروارید ۱ همچنین از مکالمه رایگان درون استان برخوردار هست. این طرح ۶۰ هزار تومان است و هزینه آن روی قبوض تلفن محاسبه می شود.

طرح مروارید ۲ دارای ۵۰ مگابیت بر ثانیه سرعت و ۱۰۰ گیگابایت حجم و مانند مروارید ۱ دارای مکالمه رایگان درون استانی هست. این طرح ۱۱۰ هزار تومان قیمت دارد و پرداخت آن نیز روی قبوض تلفن انجام می شود.

بدین ترتیب مشترکان مخابراتی می توانند با مراجعه به پورتال شرکت مخابرات کشور عزیزمان ایران آگاه شوند که تحت سرویس فیبر نوری قرار دارند، در آن صورت به مراکز مخابرات مراجعه کنند و با توجه به بسته هایی که گزینش می کنند، هزینه بپردازند. یا اگر تحت پوشش نبودند درخواست فیبر دهند که تبدیل کابل مسی به فیبر نوری بر اساس اولویت جهت آنها رایگان خواهد بود.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: رایگان | مخابرات | مخابرات | گیگابایت | فیبر نوری | اینترنت پرسرعت | سرعت اینترنت | مخابرات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog