chancier توافق سوریه آمریکا رسانه ها

chancier: توافق سوریه آمریکا رسانه ها شیمیایی رسانه های آمریکا بین الملل سوریه

گت بلاگز فضای مجازی هنگامی که گوگل در اطلاعات شما سرک می کشد ، معرفی تب Personal توانایی تازه گوگل

با زبانه تازه Personal نتیجه های جستجوی خود را در سرچ گوگل بر اساس محتوا های شخصیتان کنید.

هنگامی که گوگل در اطلاعات شما سرک می کشد ، معرفی تب Personal توانایی تازه گوگل

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ گوگل با اختلاف معناداری پرطرفدارترین جستجوگری اینترنتی دنیا است که چند میلیارد کاربر دارد.

عبارات مهم : جستجو
یکی از دلایل مهم این اقبال قابلیت های متعددی است که به مرورزمان به آن اضافه می شود.

در جدیدترین تغییرات این موتور جستجو، گوگل اقدام به اضافه کردن یکزبانه یا تب تازه با عنوان Personal کرده است. کاربرد این تب در جستجوی محتواهای شخصی مادرحساب های کاربری گوگلمان کاربرد دارد. حسابی که به ما اجازه استفاده از سرویس های متعدد گوگل مانند جیمیل، گوگل پلاس، گوگل فوتو و مانند آن را می دهد.

حال با اضافه شدن این تب کاربر می تواند در وقت جستجو با گزینش این تب عنوان موردنظر خود را در بین محتواهای شخصی مانند جیمیل و گوگل فوتو و … متعلق به خود جستجو کند.

برای استفاده از این توانایی باید در وقت جستجو روی گزینه more کلیک کرده و Personal را گزینش کنید. این شاخصه در مرورگر گوشی های هوشمند هم وجود دارد.

گفتنی است این توانایی هنوز جهت همه بازدیدکنندگان فعال نیست و بهمرور جهت همه بازدیدکنندگان عمومی می شود. همچنین توصیه مهم آن است که این توانایی زمانی کار میکند که شما به حساب کاربری گوگل خود متصل باشید.

منبع : اینگجت
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: جستجو | کاربری | حساب کاربری | موتور جستجو | تب پرسونال گوگل | جستجو در محتوای شخصی | قابلیت تازه جستجوی گوگل | جستجو در جیمیل

هنگامی که گوگل در اطلاعات شما سرک می کشد ، معرفی تب Personal توانایی تازه گوگل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog