chancier توافق سوریه آمریکا رسانه ها

chancier: توافق سوریه آمریکا رسانه ها شیمیایی رسانه های آمریکا بین الملل سوریه

گت بلاگز اقتصادی تشریح دلایل عدم خرید هواپیمای پیشنهادی بوئینگ به کشور عزیزمان ایران ایر ،

پرورش گفت: طبق قرارداد کشور عزیزمان ایران ایر با کمپانی بوئینگ نخستین فروند از سری هواپیماهای بوئینگ ۷۷۷ در آخرهای فروردین ماه ۹۷ تحویل کشور عزیزمان ایران د

تشریح دلایل عدم خرید هواپیمای پیشنهادی بوئینگ به کشور عزیزمان ایران ایر ،

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، فرهاد پرورش مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گفت: طبق قرارداد کشور عزیزمان ایران ایر با کمپانی بوئینگ نخستین فروند از سری هواپیماهای بوئینگ ۷۷۷ در آخرهای فروردین ماه ۹۷ تحویل کشور عزیزمان ایران داده می شود.

عبارات مهم : ایران
وی ادامه داد: بوئینگ اخیرا پیشنهاد خرید یک فروند هواپیمایی را که شرکت (ترکیش ایرلاینز) از خرید آن انصراف داده بود به کشور عزیزمان ایران مطرح کرد و ما ضمن استقبال از پیشنهاد بوئینگ بررسی های فنی و تخصصی را انجام دادیم، ولی بعد از بررسی های فنی و اقتصادی و درست زمانی که ۹۰ درصد موافق خرید این هواپیما بودیم دیگر این هواپیما موجود نبود.

مدیر عامل هما در این باره اضافه کرد: کشور عزیزمان ایران ایر مشروط به موجود بودن این هواپیما مذاکرات تازه را پذیرفت و در شرایط فعلی که از این نوع هواپیما موجود نیست مذاکرات متوقف می شود.

وی با رد اخبار بعضی رسانه ها در خصوص عدم تامین مالی جهت خرید بوئینگ ۷۷۷ به عنوان علت مهم لغو خرید، گفت: اینکه هما نتوانسته است شرایط را جهت تامین مالی این هواپیما فراهم کند موضوعیت ندارد.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران همچنین در خصوص آخرین اوضاع مذاکرات با لوفت هانزا گفت: چندی پیش تفاهم نامه ای با لوفت هانزا در زمینه آموزش فنی و عملیاتی، کترینگ و اصلاح ساختار شرکت و هم چنین همکاری های بازرگانی منعقد کردیم. این تفاهم نامه در بخش بازرگانی، نماد مشترک((code-share اخیرا به مرحله اجرا رسید و هم اکنون در سایر بخش ها مذاکرات ادامه دارد.

پرورش گفت: درحال حاضر پیشرفت خوبی جهت مسائلی همچون تعمیر، نگهداری، آموزش خلبانی و کترینگ با لوفات هانزا کسب کرده ایم که احتمالا به همکاری های زیاد ما منجر خواهد شد.

پرورش هم چنین با رد اخباری در خصوص تحویل هواپیماهای ای.تی.آر تا یک هفته دیگر گفت: همان طور که اعلام کرده بودم از تاریخ یک ماهه تحویل هواپیماهای ای.تی.آر به کشور عزیزمان ایران یک هفته گذشته و بنابراین کشور عزیزمان ایران ایر تا سه هفته دیگر ۴ فروند ای.تی.آر تحویل می گیرد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | بوئینگ | مذاکرات | هواپیما | هواپیما | پرورش | مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران | اخبار اقتصادی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog